News

Inspirowany klasyką gatunku FPS WRATH: Aeon of Ruin otrzyma wsparcie dla kart 3DFX

LM, 10.03.2019 15:40 0

Zobacz 11-minutowy gameplay tytułu.

Kilka dni temu firma 3D Realms oficjalnie zapowiedziała dynamiczną pierwszoosobową strzelankę WRATH: Aeon of Ruin, która doskonale powinna trafić w gusta fanów takich klasyków jak DOOM, QUAKE czy HEXEN. Okazuje się jednak, że hołd dla kultowych FPS-ów w końcówki minionego wieku nie ogranicza się jedynie do mechaniki rozgrywki czy oprawy wizualnej.

Producent poinformował za pośrednictwem Twittera, że WRATH: Aeon of Ruin otrzyma pełne wsparcie dla kart grafiki od 3DFX Interactive i dedykowanego im API Glide. Trudno powiedzieć, czy znajdzie się ktokolwiek, kto zdecyduje się na skorzystanie z dodatkowych atrakcji, ale towarzyszące ogłoszeniu logo producenta akceleratorów 3D z pewnością wywoła lekkie ukłucie nostalgii w graczach pamiętających tamte czasy.

Obok powyższego redakcja serwisu IGN podzieliła się z nami 11-minutowym zapisem rozgrywki z rzeczonej produkcji, który znajdziecie poniżej. WRATH: Aeon of Ruin ukaże się latem tego roku na PC, a w przyszłości także na PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.