News

Gracze Fallouta 76 próbują odkryć sekretne zakończenie

Małgorzata Trzyna, 05.03.2019 17:02 2

Teoria o istnieniu innego zakończenia nie musi być prawdziwa. (Uwaga na spoilery!).

Fallout 76 kończy się dość bezceremonialnie walką z królową spalaczy. Gracze chcą jednak sprawdzić, czy istnieje sekretne zakończenie w grze. Wraz z ochotnikami chcą przeprowadzić skoordynowany atak nuklearny i zniszczyć szczeliny, z których wychodzą spalacze. Użytkownik Reddita International_XT poprosił o pomoc i otrzymał wiele zgłoszeń.

- Zapewne to zajmie przynajmniej pół dnia, będą rozłączenia z serwerem, królowa może się zglitchować, nie ma żadnej gwarancji, że coś naprawdę jest na końcu tego przedsięwzięcia, czego nie odkryliśmy wcześniej. A jednak... jednak można przeżyć ciekawą przygodę.

Już wcześniej Paladin Taggerdy, liderka Brotherhood, walczyła ze spalaczami i znikły one tymczasowo. Jak zauważa International_XT, mogła ona zabić ważną matkę spalaczy, ale kolejna dorosła i dlatego potwory powróciły. Trzeba więc zniszczyć dosłownie wszystkie szczeliny i gniazda. Z pewnością da się je zniszczyć, przynajmniej tymczasowo.

Obecnie plan zakłada podzielenie się na trzy grupy uderzeniowe, zniszczenie wszystkich szczelin i rozpoczęcie finalnej części gry - walki z królową, której pokonanie może w tym przypadku doprowadzić do czegoś ciekawego. Czy rzeczywiście można odkryć sekretne, lepsze zakończenie? Skoro nawet menadżerka społecznościowa z Bethesdy odpowiedziała w tym wątku, kto wie...

Aktualizacja: niestety, użytkownik z3rosun donosi, że po przeprowadzeniu eksperymentu nie wydarzyło się nic szczególnego, zatem odkrycie sekretnego zakończenia pozostało jedynie marzeniem.

najnowsze