Sprzedaż Resident Evil 2 przekroczyła 4 miliony egzemplarzy

LM
2019/02/27 14:41

Tytuł zadebiutował 25 stycznia na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Firma Capcom pochwaliła się za pośrednictwem Twittera, że wydana z końcem stycznia gra Resident Evil 2 Remake okazała się komercyjnym sukcesem. Od dnia premiery po tytuł sięgnęły już ponad 4 miliony graczy. Jednocześnie w sieci opublikowano pierwszy z materiałów zakulisowych poświęconych rzeczonej produkcji, na którym deweloperzy dzielą się swoimi przemyśleniami związanymi z Resident Evil 2.

Sprzedaż Resident Evil 2 przekroczyła 4 miliony egzemplarzy

Warto przy okazji przypomnieć, że uznane przez branżowe media i środowisko graczy Resident Evil 2 doczekało się już pierwszego darmowego pakietu dodatkowej zawartości – Ghost Survivors – który oferuje trzy alternatywne scenariusze dla wybranych bohaterów cyklu. Jeśli wciąż nie zdecydowaliście się na zakup Resident Evil 2 Remake, to być może w podjęciu decyzji pomoże nasza recenzja tytułu.

GramTV przedstawia:

Co równie ważne, według ostatnich doniesień Capcomu, wszystkie odsłony serii Resident Evil do tej pory sprzedały się w łącznej liczbie 90 milionów egzemplarzy.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
27/02/2019 22:09

Uwielbiam ten film, pokazuje kulturę Japończyków, mam przyjemność codziennej pracy z tym narodem i prócz tego, że nie potrafią powiedzieć, że czegoś nie rozumieją to są to osoby totalnie pozytywnie nastawione do życia i życzliwe. Każdą najmniejszą rzecz przekładają na sztukę. Pamiętam jak dziś jak jeden z inżynierów po ukończeniu montażu urządzeń u klienta został przez niego zabrany na dość wykwintną kolację w ramach podziękowań. Tą mentalność, gloryfikowanie życzliwości doskonale widać na powyższym filmie. Świetnie się oglądało, a jeszcze bardziej cieszę się, że ledwo co wczoraj ukończyłem remake, teraz zabieram się za drugie podejście tym razem drugą postacią. Doskonała gra, polecam każdemu kto ceni sobie rozrywkę na najwyższym poziomie.