News

Astral Chain – nowe informacje i screeny nadchodzącej gry twórców NieR: Automata

LM, 19.02.2019 15:31 0

Gra ukaże się wyłącznie na konsolach Nintendo Switch.

W minionym tygodniu odpowiedzialne m.in. za gry z serii Bayonetta czy NieR: Automata japońskie studio PlatinumGames ujawniło swój najnowszy projekt – grę akcji w cyberpunkowych realiach zatytułowaną Astral Chain. Od czasu oficjalnej zapowiedzi deweloperzy zdążyli już uruchomić specjalną sekcję na swojej stronie, dzięki której dowiadujemy się nieco więcej o dedykowanej konsolom Nintendo Switch produkcji.

Astral Chain przeniesie nas do cyberpunkowego, multikulturowego miasta o nazwie The Ark. Tam jako członek specjalnego oddziału policji znanej jako Neuon wykorzystamy humanoidalną broń zwaną Legion. Zabawę rozpoczniemy jako jedno z dwójki bliźniaków – kobieta lub mężczyzna, ale nasz brat lub siostra także wejdzie w skład jednostki, gdzie odegra istotną rolę w narracji tytułu. The Ark zostaje najechane przez potężne stwory z innego wymiaru, którym musi dać odpór nasza jednostka. Podczas zabawy otrzymamy dostęp do szerokiej gamy broni Legionu, a zachowanie odpowiedniej synergii między bohaterem a humanoidalnym orężem będzie miało kluczowe znaczenie w starciu z oponentami.

To na razie wszystko, czego dowiedzieliśmy się Astral Chain. Tytuł ukaże się 30 sierpnia na Nintendo Switch, a poniżej możecie rzucić okiem na opublikowane przez twórców screeny.

najnowsze