News

Nioh może ukazać się także na Xboksie One?

LM, 18.02.2019 12:44 0

Firma Koei Tecmo bada zainteresowanie marką wśród fanów konsoli Microsoftu.

W odpowiedzi na wpis poświęcony grom z portfolio wydawnictwa Koei Tecmo, dostępnych w usłudze wstecznej kompatybilności na konsolach Microsoftu, jeden z użytkowników Twittera zapytał o jakąkolwiek możliwość wydania gry Nioh na Xboksie One. Trzeba przyznać, że podobne zapytania pojawiają się regularnie, ale chociaż japoński oddział firmy zwykle się do nich nie odnosił, to europejski zapewnił, że wszystko jest możliwe i dużo zależy od zainteresowania fanów.

Oczywiście tego typu zagrywka to przede wszystkim badanie zainteresowanie marką i ocena, czy pozwoli ono, chociaż na zwrot kosztów poniesionych na przygotowanie portu. Tym samym, jeśli chętnie poznalibyście historię pirata Williama i tajemniczego surowca zwanego Amritą na Xboksie One, to za pośrednictwem Twittera możecie poinformować o tym deweloperów ze studia Team Ninja, czy wydawcę Koei Tecmo.

Nioh ukazało się w 2017 roku na PC i PlayStation 4. Tytuł trafił już do 2,5 miliona graczy, a w kolejnych latach spodziewamy się na rynku jego kontynuacji, której pierwszy zwiastun zaprezentowano na ubiegłorocznych targach E3 w Los Angeles.

najnowsze