News

Anthem - EA ujawnia szczegóły pierwszego rozszerzenia

Małgorzata Trzyna, 17.02.2019 19:59 0

W marcu otrzymamy kilka ciekawych nowości.

Electronic Arts ogłosiło, co czeka na fanów Anthem w marcu. W pierwszym akcie - Echoes of Reality - znajdzie się kilka nowości:

"Evolving World" - gra zmieni się w sposób, który odzwierciedla dzikie, dynamiczne otoczenie, będące domem freelancerów. Zostaną wprowadzone różnorodne wydarzenia, od niewielkich zaburzeń po potężne burze ognia rozdzierające niebo. Wydarzenia te będą świetną okazją do zdobycia nagród.

Chaos będzie coraz większy, toteż przyda się współpraca drużynowa oraz dobrze dobrane taktyki. Aktualizacja "Stronger Together" skupi się na interakcjach między graczami.

Największym wyzwaniem i aspiracją freelancerów będzie natomiast "Cataclysm" - gracze połączą siły i wyruszą w głąb dżungli, by odkryć tajemnicę kataklizmu, zmierzyć się z potężnymi wrogami i zdobyć "niewyobrażalne" nagrody.

Od piątku abonenci EA i Origin Access mogą grać w Anthem, właściwa premiera planowana jest na 22 lutego. Choć po udostępnieniu gry pojawiły się pewne problemy z serwerami, szybko je rozwiązano. Jeśli czekacie na premierę, warto umilić sobie czas krótkometrażowym filmem Neilla Blomkampa.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.