Krótkometrażowy film Anthem od Neilla Blomkampa już w sieci

Małgorzata Trzyna
2019/02/15 15:11
0
0

Film trwa zaledwie cztery minuty i pokazuje, co działo się kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami z Anthem.

Krótkometrażowy film Anthem od Neilla Blomkampa już w sieci

Nominowany do Oskara Neill Blomkamp, reżyser Dystrykt 9, Elizjum czy Chappie, we współpracy z Electronic Arts przygotował krótkometrażowy film Conviction z udziałem prawdziwych aktorów, promujący grę Anthem. Film jest inspirowany zwiastunem gry z E3 2017. Akcja toczy się kilkadziesiąt lat wstecz względem wydarzeń z Anthem. Na filmie pokazano przepiękne krajobrazy (jakie będziemy mogli podziwiać w grze), intensywne walki oraz tajemniczych bohaterów. Nie zabrakło Fortu Tarsis, wolnych strzelców oraz wykorzystywanych przez nich Javelinów. Pozostaje jedynie żałować, że wideo okazało się tak krótkie.

GramTV przedstawia:

- Gdy zobaczyłem Anthem po raz pierwszy, naprawdę zachwyciłem się niezwykłym światem stworzonym przez BioWare - podkreślił Blomkamp. - Akcja Conviction toczy się w pięknym i wciągającym świecie, gotowym do eksploracji z pomocą potężnych Javelinów. W tym świecie na każdej skale i w każdej dolinie czai się niebezpieczeństwo.

Anthem ukaże się 22 lutego na PC, PS4 i Xboksie One (mieliśmy już nawet okazję obejrzeć premierowy zwiastun, ale już dziś abonenci EA Access, Origin Access i Origin Access Premier mogą rozpocząć zabawę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!