Anthem ponownie z problemami - niektórzy gracze nie mogą połączyć się z serwerami

Małgorzata Trzyna
2019/02/15 18:38

Dziś gra została udostępniona abonentom EA / Origin Access.

Niedawno mieliśmy okazję zagrać w demo Anthem. W wersji dla VIP-ów pojawiły się problemy z padającymi serwerami, nie kończącym się ładowaniem czy niespodziewanym wyrzucaniem z gry, ale gdy otwarto podwoje dla wszystkich graczy i wszystko przebiegało gładko, zdawało się, że dalej może być już tylko lepiej. Jednak dziś, gdy dostęp do gry uzyskali abonenci EA / Origin Access, znów serwery zaczęły padać. Niektórzy gracze nie mogą zabrnąć dalej niż na ekran tytułowy, gdyż później dowiadują się, że obecnie usługi powiązane z grą Anthem nie działają. Nie wiadomo jednak, ile osób ma problem z łączeniem. EA prosi o cierpliwość i zapewnia, że szuka rozwiązania problemu:

- Witajcie, Freelancerzy! Rozumiemy, że obecnie niektórzy z was mają problem z połączeniem się z serwerami gry #AnthemGame i staramy się naprawić to jak najszybciej. Zostańcie z nami i spróbujcie ponownie za kilka minut.

GramTV przedstawia:

Status serwerów można sprawdzać na stronie ea.com.

Komentarze
8
TobiAlex
Gramowicz
17/02/2019 12:01
diabol_16 napisał:

W moim zdaniu o to własnie chodziło: "Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów" tylko może noc była i niezrozumiale napisałem. To zdanie powinno brzmieć: Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów w pełnej wersji.

Takie było założenie mojej wypowiedzi że po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku nie było takich numerów ale tutaj dali ciała bo "niektórzy" gracze i tak mieli problemy, a żeby o tym pisać to musiała być duża grupa a nie 5 osób

Że co proszę? "po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku"? Beta tak, ale nie DEMO. DEMO to wycinek pełnoprawnej gry a takową było DEMO Anthem (a nie żadna beta).

diabol_16
Gramowicz
16/02/2019 09:52

W moim zdaniu o to własnie chodziło: "Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów" tylko może noc była i niezrozumiale napisałem. To zdanie powinno brzmieć: Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów w pełnej wersji.

Takie było założenie mojej wypowiedzi że po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku nie było takich numerów ale tutaj dali ciała bo "niektórzy" gracze i tak mieli problemy, a żeby o tym pisać to musiała być duża grupa a nie 5 osób /emoticons/tongue.png" srcset="/emoticons/tongue@2x.png 2x" title=":P" width="20" />

Fenrirx22
Gramowicz
16/02/2019 08:51
diabol_16 napisał:

U mnie też bez problemów na Xboxie   DzikiDzik2123 - do mnie sapnąłeś? Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów a jeśli jest info niektórzy gracze to jednak ta grupka musiała być dość spora aby o tym pisać.

Mylisz się. Beta testy są po to, by można było sprawdzić dany produkt na większym gronie odbiorców. Wyłapać bugi i problemy z infrastrukturą sieciową przed wydaniem finalnego produktu. To nie jest krok w strone graczy, by Ci pograli sobie "wczesniej". To robienie za testera :)

diabol_16
Gramowicz
15/02/2019 21:58

U mnie też bez problemów na Xboxie /emoticons/tongue.png" srcset="/emoticons/tongue@2x.png 2x" title=":P" width="20" />  DzikiDzik2123 - do mnie sapnąłeś? Po to są beta testy aby każdy gracz mógł swobodnie grać bez problemów a jeśli jest info niektórzy gracze to jednak ta grupka musiała być dość spora aby o tym pisać.

Caldern
Gramowicz
15/02/2019 21:41

U mnie zero problemów, ściągnąłem, uruchomiłem i śmiga aż miło... po za tym optymalizacja poprawiona w stosunku do bety, ustawienia na max a fps między 90-100 przyjemnie aż patrzeć.

DzikiDzik2123
Gramowicz
15/02/2019 20:15

u mnie nie ma zadnych problemów. I na PC i na xboxe. Niektórzy mają problem z czytaniem, bo nie rejestrują słów kluczowych "niektórzy gracze" tylko szybko spieszą zeby się zwalić. 

diabol_16
Gramowicz
15/02/2019 19:09

Żenada :D i wstyd.

Mieli bete gdzie serwery padły i gra była słabo grywalna. Wydaja pełna wersję gdzie jeszcze nie kazdy moze zagrać i to samo. Co bedzie jak wszyscy będą mogli już grać ? :D

ZubenPL
Gramowicz
15/02/2019 19:07

Tyle krytki spada na tą grę od samych zapowiedzi a oni nawet dobrze działających serwerów i bezproblemowej premiery nie są wstanie zapewnić.