Felieton

PlayStation Plus: Sony ogłasza darmowy weekend

Małgorzata Trzyna, 12 lutego 2019 16:06 0

Podczas darmowego weekendu gracze, którzy nie opłacają PS+, będą mogli bawić się w sieciowych trybach multiplayer.

W najbliższy weekend, w dniach 15-17 lutego gracze, którzy nie opłacają abonamentu PlayStation Plus, będą mogli bez przeszkód bawić się w sieciowych trybach multiplayer w swych ulubionych grach, które posiadają już w swych bibliotekach. Darmowy weekend z PS+ To doskonała okazja, by połączyć siły ze znajomymi w kooperacji albo sprawdzić, kto okaże się najlepszy w rywalizacji. W ten weekend na PS4 można będzie wypróbować np. GTA Online albo Red Dead Online, czyli sieciowe tryby Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption 2. Może to dobry moment, by zagrać ze znajomymi w Monster Hunter World, FIFA 19, PES 2019, Battlefield V, Call of Duty: Black Ops 4, Apex Legends... Ile gier z sieciowym multiplayerem, tyle pomysłów.

Nie wszystko złoto co apokalipsa zombie - przegląd ocen Days Gone
Darmowe DLC do Days Gone wprowadzi nowy poziom trudności
God of War otrzyma pełnometrażowy film zakulisowy – Raising Kratos
Nie ma już szans na Uncharted 5 - mówi aktor udzielający głosu Nathanowi Drake'owi
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.