News

Take-Two otwiera nowe studio. Michael Condrey na czele

Patryk Purczyński, 04.02.2019 18:19 0

Michael Condrey, człowiek odpowiedzialny za takie tytuły jak Call of Duty i Dead Space, został szefem nowo powstałego studia Take-Two.

Call of Duty: WWII - ostatnia gra Michaela Condreya

Dynamicznie toczy się kariera Michaela Condreya na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. W lutym 2018 roku opuścił on otwarte przez siebie studio Sledgehammer Games, by wraz z jego drugim współzałożycielem Glenem Schofieldem objąć inne stanowiska w Activision. Condrey ostatecznie odszedł z firmy pod koniec ubiegłego roku. Teraz stało się jasne, że w styczniu rozpoczął się nowy rozdział jego kariery zawodowej - stanął on bowiem na czele nowo powstającego studia 2K Silicon Valley.

Na razie nie wiadomo czym dokładnie będzie zajmował się nowo sformowany zespół, ale z wypowiedzi prezesa 2K Davida Ismailera wynika, że w firmie pokładana jest duża wiara w umiejętności Michaela Condreya. - Jego niezrównane sukcesy na polu kreacji, produkcji i przywództwa są znakomicie udokumentowane i zasłużone. Zostaliśmy zainspirowani nie tylko przez jego pasję, ale również potencjał jego nowego studia, które może dopełnić nasze istniejące portfolio i wiedzę developerską. Witamy Michaela w rodzinie 2K i nie możemy się doczekać rozkwitu nowego studia w Dolinie Krzemowej w nadchodzących miesiącach i latach - skomentował Ismailer.

Najważniejszymi dziełami w karierze Michaela CondreyaDead Space, Call of Duty: Modern Warfare 3, Advanced Warfare i WWII, w których pełnił rolę reżysera.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.