BioWare kończy prace nad Anthem!

Patryk Purczyński
2019/01/25 19:03

Wbrew plotkom z końcówki ubiegłego roku BioWare dotrzymało słowa i sfinalizowało prace nad Anthem. Lutowa premiera gry jest niezagrożona.

BioWare kończy prace nad Anthem!

Anthem osiągnęło status gold - ogłosiło studio BioWare. Tym samym nie ma najmniejszych obaw, że gra ukaże się zgodnie z planem, czyli 22 lutego. Jeszcze w listopadzie pojawiały się co prawda plotki, że produkcja jest w rozsypce, a jej debiut zostanie przeniesiony na PlayStation 5, ale już wówczas twórcy dementowali te doniesienia. Informując o zakończeniu prac nad grą ostatecznie potwierdzili, że ówczesne teorie można włożyć między bajki.

Przypomnijmy, że już wcześniej poznaliśmy wymagania sprzętowe Anthem. Tytuł będzie pierwszą nową marką BioWare'u od 2009 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało Dragon Age: Origins. Studio ostatnimi czasy nie przeżywało najlepszych chwil. Mass Effect: Andromeda było głośno krytykowane, a Shadow Realms skasowano niedługo po ogłoszeniu. W kuluarach mówiło się, że Anthem może być dla doświadczonego zespołu ostatnią szansą, a w przypadku kolejnego niewypału ekipie może grozić nawet zamknięcie. Czy najczarniejszy scenariusz się ziści? Pierwszych werdyktów co do jakości gry należy spodziewać się za około miesiąc.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Fang
Gramowicz
27/01/2019 10:33

"Tym samym nie ma najmniejszych obaw, że gra ukaże się zgodnie z planem, czyli 22 lutego."

To dobrze czym dużej niewychodzi tym lepiej :D

karlof123
Gramowicz
26/01/2019 01:46

Poczekamy zobaczymy ale biorąc pod uwagę aktualne problemy z działaniem wersji demo  ( niemożna się zalogować, a jak się uda to zawiesza się wczytywanie misji na 90%) może być różnie, tylko dziwnym trafem wersje dla testerów, blogerów i stron branżowych działają  porawnie :)