News

Skyrim - niedługo poczujecie jak śmierdzi ta gra - Nosulus Rift stało się faktem

Katarzyna Dąbkowska, 22.01.2019 16:10 0

FeelReal pomoże nam poczuć VR.

Skyrim to potężna gra, obładowana wręcz wieloma zakątkami, gdzie możemy znaleźć i kwiaty, i rozkładające się szczątki. Pomyślcie sobie o tym, jak by to było, gdybyście mogli to wszystko poczuć. A jak sobie już wyobraziliście, to mamy dla was niespodziankę. Dzięki nowej nakładce FeelReal dołączanej do gogli VR będziecie mogli to wszystko wypróbować na własnym nosie.

FeelReal to nakładka kompatybilna łącznie z kilkoma sprzętami. Działa z PSVR, HTC Vive, Oculus Go, Oculus Rift czy Samsung Gear VR. Wszystkie te sprzęty można połączyć z nakładką z pomocą Bluetootha. Dzięki temu nakładka emituje różne zapachy, w zależności od tego, w jaką gramy grę. Urządzenie potrafi emitować łącznie 255 różnych zapachów, a jej bateria wytrzyma łącznie do 4 godzin, w zależności od tego, jak intensywnie będziemy z niej korzystali. Na liście kompatybilnych gier znajdują się natomiast Skyrim VR, Beat Saber, Death Horizon, Guns’n’Stories: Bulletproof, jak również The Last Day Defense.

FeelReal nie jest jednak nowatorski pomysł. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć Nosulus Rift i, co więcej, wypróbować go na własnej skórze. Była to jednak kampania promocyjna dla South Park: Fractured But Whole. Sprzęt ostatecznie nie trafił do sprzedaży. FeelReal również jeszcze nie jest gotowy, jednak twórcy projektu chcą zebrać na urządzenie pieniądze z pomocą serwisu Kickstarter.

najnowsze