Bethesda ujawnia datę premiery dla Fallout 4 VR, Skyrim VR i Doom VFR

LM
2017/08/23 13:13
0
0

Dedykowane goglom wirtualnej rzeczywistości projekty trafią na rynek w ostatnim kwartale tego roku.

Podczas minionych targów E3 w Los Angeles dowiedzieliśmy się, że Bethesda prowadzi równolegle trzy duże projekty skierowane do posiadaczy gogli VR – Fallout 4 VR, Skyrim VR i Doom VFR. Dzisiaj wydawca postanowił ujawnić, kiedy możemy spodziewać się ich rynkowego debiutu.

Pierwszy w zestawieniu Fallout 4 VR pojawi się na rynku 12 października. Wszystko wskazuje na to, że nową wersją gry będą mogli cieszyć się wyłącznie posiadacze gogli HTC Vive, bo ani podczas zapowiedzi, ani w czasie targów gamescom 2017 nie padła wzmianka o udostępnieniu VR-owej edycji na konsolach.

GramTV przedstawia:

Następny w kolejności będzie Skyrim VR – gra trafi najpierw na gogle PlayStation VR, ale w 2018 roku sięgną po niego także właściciele gogli HTC. Dedykowana technologii VR wersja gry będzie obejmować podstawkę wraz ze wszystkimi wydanymi dodatkami – Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Ostatnia w zestawieniu pozycja – Doom VFR – trafi równocześnie na PlayStation VR i HTC Vive 1 grudnia tego roku. W tym przypadku deweloperzy mają zdecydowanie więcej pracy, gdyż VR-owa wersja gry zaoferuje dostosowaną do tej technologii mechanikę rozgrywki, a także masę zmian w świecie gry i linii fabularnej produkcji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!