Felieton

Monopoly - Kevin Heart zagra w filmie opartym o planszówkę

Katarzyna Dąbkowska, 19 stycznia 2019 12:02 0

Znamy też nazwisko reżysera.

Monopoly to gra planszowa, która zawojowała świat już dawno temu. Produkcja ma rzeszę oddanych fanów i może się ona powiększyć o miłośników kina. Jak potwierdzono, popularny Monopol doczeka się własnej adaptacji filmowej. Jeśli jesteście zdziwieni, przypominamy, że nawet Statki otrzymały własny film – Battleship: Bitwa o Ziemię.

To jednak nie koniec wiadomości. Jak się okazało, główną rolę w produkcji ma zagrać Kevin Hart. Za kamerą ma stanąć natomiast Tim Story (Fantastyczna Czwórka: Narodziny), z którym Hart współpracował przy dwóch częściach filmu Prawdziwa jazda. Szczegółów odnośnie fabuły jednak jeszcze nie podano. Nie wiadomo również, kto będzie scenarzystą produkcji i kiedy dokładnie pojawi się ona na ekranach naszych kin.

Fortnite z nowymi gadżetami od Hasbro
I ty zostań monopolistą - recenzja Monopoly for Nintendo Switch
Skyrim Monopoly - gdy za dużo Skyrima to nigdy dość
Final Fantasy VII - macie ochotę na Monopoly w świecie gry?
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.