Felieton

The Hong Kong Massacre z datą premiery na PC i PlayStation 4

LM, 18 stycznia 2019 19:31 0

Do wojny hongkońskich triad przyłączymy się już za kilka dni.

Nie da się ukryć, że od czasu oficjalnej zapowiedzi podczas PlayStation Experience 2017 studio Vreski kazało nam długo czekać na kolejną porcję konkretów dotyczących gry The Hong Kong Massacre. Ostatecznie w listopadzie minionego roku do sieci trafił obszerny gameplay z obietnicą rychłej premiery, a dzisiaj ujawniono, kiedy tytuł ukaże się na PC i konsolach PlayStation 4. Okazuje się, że fani produkcji sięgną po The Hong Kong Massacre już 22 stycznia.

The Hong Kong Massacre to dynamiczna strzelanina w perspektywie top-down łącząca w sobie elementy przywodzące na myśl takie tytuły jak Max Payne i Hotline Miami. W toku rozgrywki przeniesiemy się do tytułowego Hongkongu, by stoczyć batalię z członkami lokalnych grup mafijnych.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.