Felieton

Zobacz kolejny materiał z serii Projekt Nestorzy poświęcony Henrykowi Łapińskiemu

LM, 17 stycznia 2019 09:31 0

Pamiętajcie, że komentarze pod filmem zostaną wydrukowane i przekazane aktorowi.

Ekipa odpowiedzialna za przygotowanie modyfikacji Dzieje Khorinis do gry Gothic II opublikowała kolejny materiał wideo związany z inicjatywą Projekt Nestorzy, w której poznajemy sylwetki weteranów sceny polskiego dubbingu. Najnowszą publikację poświęcono postaci pana Henryka Łapińskiego – nestora warszawskiego Teatru Ateneum, którego wielu z Was może kojarzyć z roli druida Panoramixa w animowanych filmów Asterix.

Podobnie jak w przypadku poprzednich materiałów z cyklu Projekt Nestorzy, wszystkie zamieszczone pod filmem w serwisie YouTube komentarze zostaną wydrukowane i przekazane w formie książki panu Henrykowi. Tym samym macie niepowtarzalną okazję, żeby podziękować aktorowi za jego długoletnią pracę lub podzielić się wspomnieniami związanymi z odgrywanymi przez niego rolami.

Graczy zainteresowanych postępami w pracach nad modyfikacją Gothic II Dzieje Khorinis odsyłamy do załączonego poniżej materiału wideo. Jednocześnie warto wspomnieć, że zgodnie z zapowiedziami modderów, kolejna aktualizacja stanu Dziejów Khorinis zostanie udostępniona w marcu.

Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Najnowszy dodatek do BattleTech przeniesie starcia na ulice miast - zapowiedziano Urban Warfare
najnowsze