Felieton

The Division 2 z nowym trailerem fabularnym; znamy datę bety

Katarzyna Dąbkowska, 16 stycznia 2019 20:37 0

Testy wystartują 7 lutego.

The Division 2 pojawi się dopiero za dwa miesiące, więc twórcy rozpoczęli intensywne promowanie tej produkcji. Dzisiaj możemy zobaczyć nowy, świeży zwiastun fabularny. W trailerze możemy usłyszeć o wojnie domowej, jaka trawi Stany Zjednoczone. Możemy również zobaczyć zrujnowany Waszyngton.

Tom Clancy's The Division 2 pojawi się 15 marca. Produkcja zadebiutuje na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Twórcy ujawnili już, że testy beta odbędą się od 7 do 11 lutego. Będą to zamknięte testy, w których wezmą udział ci, którzy zamówili grę przedpremierowo. Do udziału w testach można się zgłosić również pod tym adresem i liczyć na to, że zostaniemy wybrani do wąskiej grupy testerów. Znamy już również wymagania dla tego tytułu. Produkcja nie pojawi się jednak na platformie Valve. Będzie dostępna na Uplay i Epic Games Store.

The Division 2 zdominowało marzec w USA
Pierwszy rajd w The Division 2 dopiero w maju
Wiemy, kiedy wystartuje otwarta beta na PC horroru noir Dollhouse
The Division 2 - publiczne serwery testowe wystartują już niebawem
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.