News

Assassin’s Creed Odyssey – zawartość najnowszej aktualizacji i data premiery drugiego epizodu dodatku Dziedzictwo Pierwszego Ostrza

LM, 11.01.2019 13:52 0

Kolejna porcja nowinek z pierwszego dodatku pojawi się na serwerach w nadchodzącym tygodniu.

Ubisoft udostępnił na serwerach gry Assassin’s Creed Odyssey najnowszą, opatrzoną numerem 1.1.2 aktualizację. Wraz z nią tytuł otrzymał szereg nowinek, poprawek i wsparcie zarówno dla zawartości powiązanej z fabularnym dodatkiem, jak i paczkami misji pobocznych Lost Tales of Greece.

Zanim przejdziemy do szczegółów aktualizacji, przypomnijmy, że drugi epizod dodatku Legacy of the First Blade zatytułowany Shadow Heritage trafi na serwery już 15 stycznia. W nim będziemy musieli przedostać się do miasta kontrolowanego przez Zakon Starożytnych. W planach pozostaje jeszcze jeden epizod rzeczonego dodatku, ale na razie ujawniono jeszcze jego daty premiery.

W najnowszej łatce obok poprawek dla napotkanych nieprawidłowości znalazło się sporo miejsca na kilka nowinek. Wraz z łatką 1.1.2 Ubisoft udostępnił opcję skalowania poziomu trudności, która jest bezpośrednio związana z nagrodami, jakie otrzymamy za wykonanie misji – niższy poziom trudności wpłynie na poziom otrzymanych przedmiotów, ale nie zmieni ich jakości. Jednocześnie w grze pojawiła się Kuźnia Hefajstosa, w której podniesiemy swoje wyposażenie do wyższego poziomu; wprowadzono Mercenary Tiers wraz z określonymi nagrodami za osiągnięcie poszczególnych kręgów i dodano nowe poziomy mistrzowskie. Szczegółowe informacje związane z najnowszą aktualizacją znajdziecie pod tym adresem.

Assassin’s Creed Odyssey jest dostępne na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze