News

Oto najmocniejszy piłkarz w historii FIFA Ultimate Team

Patryk Purczyński, 09.01.2019 18:05 0

EA Sports dodało do FIFA Ultimate Team w FIFA 19 karty najlepszych piłkarzy ubiegłego roku. Takich statystyk mogą zazdrościć nawet Ronaldo i Messi.

Luka Modrić jest nowym najmocniejszym piłkarzem w historii FIFA Ultimate Team, trybu w grach z serii FIFA opartego na tworzeniu składu za pomocą zakupów kart zawodników. EA Sports udostępniło kartę chorwackiego pomocnika w specjalnej wersji Team of the Year. Modrić nie tylko trafił do jedenastki sezonu FIFA, ale został też wybrany najlepszym piłkarzem ubiegłego roku. Właśnie z tego powodu można go teraz próbować kupić (prawdopodobieństwo trafienia na niego w paczce kart jest mniejsze niż jeden do stu) w wersji podrasowanej do granic możliwości.

Ogólnie piłkarz, który po raz trzeci z rzędu wygrał z Realem Madryt rozgrywki Ligi Mistrzów, a reprezentację Chorwacji doprowadził do drugiego miejsca na ubiegłorocznych mistrzostwach świata, ma 99 punktów. Na tę statystykę składają się pomniejsze cechy, które łącznie dają rekordowe 2701 oczek. Modrić ma maksymalne statystyki podań i dryblingu, a i w pozotałych nie jest ułomkiem. Jego najbliższą konkurencję w wersji Team of the Year stanowi belgijski ofensywny pomocnik Kevin De Bruyne (2599 punktów).

Oprócz Modricia i De Bruyne w FIFA Ultimate Team można obecnie natrafić na N'Golo Kante w wersji TOTY. Karty dostępne są tylko przez 24 godziny. Następni w kolejce są obrońcy z drużyny roku FIFA.

najnowsze