Dragon Age IV prawdopodobnie z trybem multiplayer

Patryk Purczyński
2019/01/09 19:56
0
0

Dla BioWare'u dodawanie multiplayera do gier z rozbudowaną kampanią to żadna nowość. Podobnego rozwiązania należy spodziewać się w nowym Dragon Age'u.

Dragon Age IV prawdopodobnie z trybem multiplayer

BioWare poszukuje dyrektora technicznego dla marki BioWare. Nie jest tajemnicą, że kolejna część serii znajduje się w produkcji. Ba, podczas The Game Awards wyświetlony został nawet teaser tej produkcji. Przed kandydatami pracodawca stawia szereg warunków, ale tym, który szczególnie przyciąga uwagę, jest konieczność posiadania doświadczenia w produkcji gier z trybem wieloosobowym. Może to sugerować, że BioWare planuje wprowadzić tryb multiplayer w nowym Dragon Age'u.

Na razie są to oczywiście tylko domysły na podstawie dostępnych w sieci poszlak i takimi zapewne jeszcze przez jakiś czas pozostaną. Wspomniane studio zdaje się bowiem nie kwapić z udostępnianiem szczegółów na temat swojej nowej produkcji. Dobrym momentem na ujawnienie pierwszych informacji było kilka pierwszych dni po zaprezentowaniu światu wspomnianego teasera, ale najwidoczniej został on stworzony głównie po to, by rozbudzić świadomość graczy i ich apetyty na nowego Dragon Age'a.

GramTV przedstawia:

Warto jeszcze podkreślić, że BioWare nie po raz pierwszy dodawałby multiplayer do swojego tytułu z rozbudowaną kampanią dla jednego gracza. Tak było przecież już w Mass Effect 3 i Andromedzie, a także Dragon Age: Inkwizycji (nie wspominając o tym, że w Anthem tryb wieloosobowy ma stanowić serce gry).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!