PlayStation Classic klapą - produkt już w promocji; gry z konsoli wyglądają lepiej na SNES Classic

Katarzyna Dąbkowska
2018/12/23 11:37

Nieudana, nostalgiczna podróż.

NES i SNES Classic to konsole, które osiągnęły niesamowity sukces na rynku. Wydaje się, że Nintendo znalazło fenomenalny sposób na przyciągnięcie do siebie starszych graczy, którzy pamiętają jeszcze złote czasy klasycznych gier. PlayStation chciało powielić ten pomysł i wydało na świat PlayStation Classic. Produkt jednak okazał się niewypałem.

PlayStation Classic sprzedaje się dość marnie, czego skutkiem są niesamowicie spore przeceny tego urządzenia. W Polsce można nabyć minikonsolkę w cenie o 30% mniejszej niż oryginalna. Ci, którzy mieli już okazję na niej pograć mówią o dość słabym doborze gier i zamkniętej strukturze, która nie pozwala na pobieranie innych produkcji (podobnie jak to ma miejsce z grami na NES czy SNES Classic). To może się jednak niedługo zmienić, ponieważ... konsola została złamana w bardzo prosty sposób.

GramTV przedstawia:

Jak donosi jedne z użytkowników, konsola proponuje znacznie gorszą jakość niż NES i SNES Classic. Zdołał on uruchomić produkcję z PlayStation Classic, Ridge Racer Type 4, na SNES Classic. Okazało się, że wygląda ona znacznie lepiej na konsoli Nintendo. Porównanie można zobaczyć poniżej.

Komentarze
3
Oxygar
Gramowicz
24/12/2018 15:59

Myśleli, że polecą na nostalgii? Jak już muszą to niech zrobią to porządnie. Niższa cena, więcej gier, solidniejsze wykonanie, a nie włożenie tam zwykłego emulatora.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/12/2018 14:44

Ten pomysł od początku był kretyński.

Gardenina
Gramowicz
23/12/2018 13:50

A może to problem ceny?? byłem ostatnio w mediaexpert i jak zobaczyłem cene 449 zł to myślałem że to pomyłka. w takiej cenie mozna kupić ps3/xbox360 i to z full grami itp a jak się dorzuci stówke to i się załapie na promocje ps4 albo xone. Żenada