Felieton

The Last of Us Part II – twórcom udało się sfinalizować najtrudniejszą scenę motion capture

LM, 22 grudnia 2018 12:41 0

Na konsolach pojawił się darmowy motyw dynamiczny nawiązujący do kontynuacji przygód Ellie i Joela.

Wiceprezes odpowiedzialnego za produkcję gry The Last of Us Part II studia Naughty Dog – Neil Druckmann – ujawnił za pośrednictwem Twittera, że tuż przed świątecznym urlopem ekipa odpowiedzialna za sesje motion capture sfinalizowała jedną z kluczowych scen w kontynuacji przygodówki z elementami horroru. Oczywiście nie dowiedzieliśmy się przy okazji, co przedstawiała przywołana scena, ale zdaniem Druckmanna był to najbardziej skomplikowany i chwytający za serce fragment linii fabularnej The Last of Us Part II.

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnej odsłony przygód Ellie i Joela, to z pewnością zainteresuje Was wydany wczoraj na konsolach PlayStation 4 dynamiczny motyw nawiązujący do jednej ze scen ze zwiastuna The Last of Us Part II. Ten możecie bezpłatnie pobrać na swoje urządzenia, a poniżej załączyliśmy jego prezentację.

The Last of Us Part II zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 4. Premierę tytułu zaplanowano na 2019 rok, ale wciąż nie wskazano konkretnego terminu.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to opowieść o politycznej walce sztuki z komercjalizacją, tradycji z nowoczesnością
Wiemy, kiedy zadebiutują kolejne epizody Life is Strange 2
W Fortnite zagrało już ponad 250 milionów osób
Oxenfree za darmo w Epic Games Store, The Witness darmowe po 4 kwietnia
najnowsze