News

Nadchodzi Edge of Chaos – RTS w realiach średniowiecznego fantasy

LM, 19.12.2018 11:42 0

Twórcy już niedługo wystartują z kampanią crowdfundingową na produkcję gry.

Niewielkie studio Purgatory ujawniło, że już niedługo zamierza wystartować z kampanią crowdfundingową na Kickstarterze na produkcję ambitnej strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Edge of Chaos. Twórcy planują zaoferować nam świeże spojrzenie na gatunek RTS dzięki systemowi walki bazującemu na fizyce, możliwości całkowitej destrukcji wykreowanego świata i przyjemnej dla oka oprawie wizualnej na silniku graficznym Unreal Engine 4.

Edge of Chaos zaoferuje dostęp do trzech grywalnych frakcji – Ludzi, Orków i inspirowanych barbarzyńskimi ludami Wylfingów. Wśród nich znajdziemy 30 bohaterów powiązanych z określonymi stronnictwami, a przewidziana przez deweloperów kampania dla pojedynczego gracza przykuje nas do ekranów na około 40 godzin. Całość utrzymano w realiach fantasy z silnym wpływem europejskiego średniowiecza, co możecie zobaczyć na załączonym poniżej zwiastunie.

Edge of Chaos zmierza na PC i powinno zadebiutować w 2019 roku, ale więcej konkretów z pewnością poznamy po rozpoczęciu kampanii na Kickstarterze.

najnowsze