W Cuisine Royale startuje nowy sezon - Wild West

Małgorzata Trzyna
2018/12/14 13:34
0
0

Przybywają kowboje, szeryfowie i bandyci z rewolwerami.

W Cuisine Royale startuje nowy sezon - Wild West

Darkflow Software i Gaijin Entertainment ogłosili start nowego sezonu w darmowej grze Cuisine Royale - czyli battle royale z durszlakiem na głowie. Nowy sezon został nazwany Wild West i - jak sama nazwa wskazuje - skupia się na tematyce Dzikiego Zachodu, gracze mogą więc przenieść się w świat bohaterów prerii: kowbojów, szeryfów, bandytów i Indian. Po raz pierwszy w grze pojawiła się też kobieca postać, Annie "Pin-Up" Ashley, która doskonale strzela i umie trafić w głowę z odległości 100 stóp.

Gracze mogą tworzyć różne obiekty nawiązujące do klimatu Dzikiego Zachodu, jak np. ubrania i maski dla swej postaci, a także opracowywać rozmaite stroje, takie jak mundury szeryfów, kowbojskie ubrania czy odzienia indiańskich wojowników. Aby zdobyć nowe przedmioty, potrzebna będzie waluta Royal Dollars, którą można zdobyć za wykonywanie specjalnych, codziennych zadań.

GramTV przedstawia:

Na targu Gaijin można teraz sprzedawać innym graczom za monety wszystkie rzadko spotykane przedmioty z "Włoskich Tygodni", w tym np. "Garnitur Ojca Chrzestnego". Zyski można z kolei przeznaczyć na zakup książki "Opowieści Dzikiego Zachodu", przedmioty klasy premium potrzebne do stworzenia nowych elementów wyposażenia lub inne obiekty z dowolnej gry Gaijin Entertainment.

Twórcy zadbali także o wprowadzenie systemu osiągnięć, dzięki którym możemy sprawdzić sukcesy postaci w różnych starciach. Zdobyte osiągnięcia zostaną nagrodzone ogromną liczbą punktów doświadczenia. System działa wstecz, toteż wcześniejsze dokonania nie zostaną zapomniane.

Poniżej galeria z Wild West:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!