News

Crossout otrzymało siódmą frakcję - Podżegaczy

Małgorzata Trzyna, 09.02.2018 14:29 0

Czczący ogień szaleńcy potrafią przemienić każde pole bitwy w spieczone pustkowie.

Crossout otrzymało aktualizację 0.9.0, wprowadzającą rozmaite funkcje i poprawki. Najważniejszą nowością jest jednak siódma frakcja - Podżegacze. Gracze mogą dołączyć do szaleńców czczących ogień i otrzymać części do pojazdów, z pomocą których przemienią pola bitew w spieczone pustkowia. Wśród nich znajdą się bomby zapalające, drony kamikaze czy możliwość zastąpienia zwykłych kół mechanizmem śrubowym "Meat Grinder", umożliwiającym także jeżdżenie na boki.

Do gry wprowadzono Spopielacz - katapultę miotającą pociski z paliwem, z pomocą których można podpalić spory obszar; wyrzutnię Fortuna, strzelającą trzema płonącymi oponami, które eksplodują po zderzeniu; miotacz płomieni Draco i kabinę Wilkołak, pozwalającą przekuć porażkę w zwycięstwo: po zniszczeniu pojazdu gracza może on wysłać zdalnie sterowanego drona wypełnionego ładunkami wybuchowymi, dogonić wroga i w samobójczym ataku rozprawić się z nim. Ma na to 10 sekund.

W aktualizacji 9.0 wydłużono także czas trwania potyczek PvP do 5 minut (uprzednio było to 3 minuty) dla graczy, którzy osiągnęli 10. poziom. Wydłużono także o 50% czas wymagany na zdobycie celu.

Szczegółowe informacje o aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie Crossout.

najnowsze