Felieton

Oto pierwsze screeny z The Outer Worlds, nowej gry Obsidianu

Patryk Purczyński, 07 grudnia 2018 16:40 1

Podczas The Game Awards Obsidian Entertainment ogłosił grę, która ma zaskarbić serca fanów RPG-ów. Zobaczcie, jak wygląda The Outer Worlds.

Obsidian Entertainment i Private Division zaprezentowały pierwsze screeny z The Outer Worlds, nowo ogłoszonej gry na PC, PS4 i XOne. Obrazki możecie już podziwiać w naszej galerii. Sam tytuł ma wstępnie zaplanowany termin wydania na przyszły rok. Użytkownicy przeniosą się w nim do kolonii położonej na skraju galaktyki, gdzie właśnie zawiązała się konspiracja, mająca położyć kres rzeczywistości w pełni zdominowanej przez korporacje.

The Outer Worlds zapewne nie ustrzegnie się porównań do Fallouta, tym bardziej, że za jego produkcję odpowiadają ojcowie wspomnianej serii: Tim Cain i Leonard Boyarski. - Dziedzictwo studia Obsidian w tworzeniu doskonałych gier RPG dla jednego gracza, które dają możliwość wpływania swoimi decyzjami na świat gry, w połączeniu z charakterystycznym czarnym humorem Tima i Leonarda, nie mogą się z niczym równać – przekonuje Michael Worosz, wiceprezes i prowadzący Private Division.

– Wraz z The Outer Worlds studio tworzy nowe, niesamowite RPG science fiction, którego fundamentem jest styl budowania świata przedstawionego oraz opowiadania historii w oparciu o działania gracza, z którego znani są autorzy gry – rozwinięty jednak w świeże i ekscytujące kierunki - dodaje Worosz. Poniżej prezentujemy obiecaną galerię.

Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace
Inspirowany klasykami z lat 90. horror Daymare: 1998 zadebiutuje tego lata na PC
Nowe studia Microsoftu pokażą coś na E3
RPG Aliens: Crucible od Obsidianu miało być jak Mass Effect - tylko bardziej przerażające
najnowsze