News

Darmowa kampania z Krzyżakami już dostępna w Ancestors Legacy! Zbliża się darmowy weekend

Małgorzata Trzyna, 29.11.2018 02:04 0

Możemy już zagrać w nową kampanię związaną z zakonem krzyżackim, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami.

We wrześniu otrzymaliśmy bezpłatnie kampanię z Bolesławem Chrobrym w Ancestors Legacy. Twórcy nie spoczęli na laurach i przygotowali już kolejną kampanię single-player, skupiającą się na zakonie krzyżackim i historii jego powstania. I tym razem została ona dodana zupełnie za darmo. Kampania składa się z pięciu misji, znajdziemy w niej ponad 1700 kwestii dialogowych oraz nowe, wymagające osiągnięcia do zdobycia. Posiadacze gry mogą pobrać nową kampanię na Steam.

Akcja toczy się podczas II powstania pruskiego, gdy Prusowie postanowili walczyć z niemiecką okupacją. Opowieść została ukazana z dwóch perspektyw: brata-rycerza Konrada von Thierberga oraz jego przeciwnika z Prus, przywódcy rebeliantów - Herkusa Monte. Startujemy w roku 1260, gdy Herkus Monte, po latach nauki pod czujnym okiem zakonu krzyżackiego w Magdeburgu powraca do rodzinnej wioski Pokarvis. Chociaż początkowo stał po stronie Rycerzy, którzy go wyedukowali i dzięki którym podniósł swe umiejętności wojskowe, wkrótce znalazł dla siebie nowe miejsce i poprowadził rebelię przeciwko zakonowi. Koniec tego okresu przypada na rok 1274, gdy gracz - kierujący zakonem krzyżackim jako Konrad von Thierberg - przełamuje ostatnią linię obrony rebeliantów - zamek lidzbarski.

Jeśli nie posiadacie gry, ale chcielibyście sprawdzić, jak to jest być dzielnym Wikingiem albo heroicznym Słowianinem, w najbliższy weekend będziecie mogli testować ten tytuł za darmo na Steam, w dniach 30 listopada - 2 grudnia. W tych dniach będzie można testować trzy kampanie single-player oraz mapy dla multiplayera.

najnowsze