News

Z wizytą w garażu Farming Simulator 19

Małgorzata Trzyna, 09.11.2018 12:05 0

Nowy zwiastun pokazuje, jakie pojazdy i narzędzia znajdziemy w najnowszej odsłonie rolniczego symulatora.

Focus Home Interactive i Giants Software udostępnili nowy zwiastun Farming Simulator 19, skupiający się na pojazdach i narzędziach, jakimi będziemy dysponować w grze. Znajdziemy w niej ponad 100 marek i ponad 300 starannie odwzorowanych maszyn i narzędzi. W pracach nad każdą maszyną brali udział specjaliści ze studia deweloperskiego oraz przedstawiciele koncernów rolniczych, by jak najwierniej odwzorować wygląd zewnętrzny oraz wnętrze każdego pojazdu.

W grze po raz pierwszy pojawia się marka John Deere ze znakiem żółtego jelenia na zielonym tle. John Deere co roku znajduje się w zestawieniach 100 największych firm na świecie. Serie maszyn 6M, 6R, 7R, 8R i 8RT będą w całości obecne w grze. Oprócz tego znajdą się też kombajny o oznaczeniach T560 oraz S790, z całą masą dodatków, które ułatwią nawet najbardziej wymagające zadania rolnicze. John Deere dołączy do kultowych marek: Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr i wielu innych.

Wśród nowości w Farming Simulator 19 znajdziemy uprawę bawełny i nowy system siana. Wraz z nimi pojawią się odpowiednie maszyny: Case IH Module Express 635, czyli żniwiarz bawełny wraz przyczepami. Nie zabraknie też przyczep do transportu koni. Zanim zdecydujemy się na zakup maszyny, będziemy mogli ją wypożyczyć i przetestować.

Zapraszamy także do obejrzenia poprzednich zwiastunów poświęconych chwastom i hodowli zwierząt.

Farming Simulator 19 ukaże się 20 listopada. Gra zmierza na PC/Mac, PlayStation 4 i Xboksa One.

najnowsze