News

Farming Simulator 19 - nowy zwiastun pokazuje, jak radzić sobie z chwastami

Małgorzata Trzyna, 29.09.2018 16:55 0

Na nowym filmie pokazano nawapnianie gleby, usuwanie mechaniczne chwastów, opryskiwanie i system niszczenia roślin pod kołami pojazdów.

Giants Software udostępniło nowy trailer Farming Simulator 19, prezentujący, w jaki sposób będziemy musieli dbać o uprawy. Na wideo pokazano nawapnianie gleby, mechaniczne usuwanie chwastów i rozpylanie środków ochrony roślin. Niestety, wjeżdżając na pole, będziemy musieli liczyć się z niszczeniem upraw pod własnymi oponami.

W grze pojawią się nowe typy roślin, które będziemy mogli uprawiać. Pierwszą z nich jest owies, który nie różni się od innych zbóż, jeśli chodzi o sposób uprawy i zbieranie kombajnem, ale jest pożywieniem dla koni (nowość w grze), na których można będzie jeździć. Drugą nowością jest bawełna, wymagająca specjalnego kombajnu - Case IH Module Express 635. Trzecia nowość to chwasty pojawiające się na każdym polu, niezależnie od upraw - młode chwasty łatwo będzie usunąć mechanicznie (warto więc regularnie sprawdzać pola). Jeśli będziemy zwlekać, konieczne okaże się korzystanie z opryskiwacza (co wiąże się z kosztami), ale po jego zakupie będzie można go wykorzystywać także do pozbywania się młodych chwastów i nawożenia. Lenistwo przy usuwaniu chwastów przełoży się na gorsze o 20% zbiory.

Farming Simulator 19 ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One, PC i Mac 20 listopada.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.