Felieton

Snake Ball, czyli kolejny boss, którego usunięto z gry Bloodborne

LM, 09 listopada 2018 18:31 0

Wąż rzeczny jest niebezpieczny.

Użytkownik serwisu YouTube znany jako Lance McDonald opublikował na swoim kanale najnowszy materiał wideo poświęcony zawartości, którą deweloperzy ze studia FromSoftware wycięli z finalnej wersji gry Bloodborne. Tym razem udało mu się dokopać do bossa opisanego jako Snake Ball, który przywodzi na myśl pomniejszych oponentów dostępnych w finalnej wersji gry. Wprawdzie przeciwnik miał występować jeszcze we wczesnej wersji alfa tytułu, ale chociaż jego ślad wraz z niektórymi animacjami pozostał w plikach gry, to nie sposób dotrzeć do skryptów odpowiedzialnych za większość jego ataków.

Jeśli interesują Was nowinki powiązane ze skasowaną zawartością w grach FromSoftware, to koniecznie zapoznajcie się z poprzednimi filmami na kanale twórcy. Warto jeszcze przyjrzeć się odkryciom, których dokonał inny youtuber znany jako Sanadsk.

FromSoftware i Japan Studio wydały niedawno na rynku przygodówkę Deracine, w której być może ukryto zajawkę związaną z ewentualną kontynuacją gry Bloodborne.

Bloodborne zadebiutowało w marciu 2015 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 4, a kilka miesięcy później otrzymało jedyny dodatek fabularny – The Old Hunters.

Twórca Demon's Souls nie chciałby pracować nad remasterem gry, ale go nie wyklucza
Znamy datę premiery Conarium na konsolach
Tyranny i Shadow Tactics: Blades of the Shogun w najnowszym Humble Bundle
StarCraft 2 – już jutro prezentacja możliwości AI Blizzarda i DeepMind
najnowsze