Felieton

Snake Ball, czyli kolejny boss, którego usunięto z gry Bloodborne

LM, 09 listopada 2018 18:31 0

Wąż rzeczny jest niebezpieczny.

Użytkownik serwisu YouTube znany jako Lance McDonald opublikował na swoim kanale najnowszy materiał wideo poświęcony zawartości, którą deweloperzy ze studia FromSoftware wycięli z finalnej wersji gry Bloodborne. Tym razem udało mu się dokopać do bossa opisanego jako Snake Ball, który przywodzi na myśl pomniejszych oponentów dostępnych w finalnej wersji gry. Wprawdzie przeciwnik miał występować jeszcze we wczesnej wersji alfa tytułu, ale chociaż jego ślad wraz z niektórymi animacjami pozostał w plikach gry, to nie sposób dotrzeć do skryptów odpowiedzialnych za większość jego ataków.

Jeśli interesują Was nowinki powiązane ze skasowaną zawartością w grach FromSoftware, to koniecznie zapoznajcie się z poprzednimi filmami na kanale twórcy. Warto jeszcze przyjrzeć się odkryciom, których dokonał inny youtuber znany jako Sanadsk.

FromSoftware i Japan Studio wydały niedawno na rynku przygodówkę Deracine, w której być może ukryto zajawkę związaną z ewentualną kontynuacją gry Bloodborne.

Bloodborne zadebiutowało w marciu 2015 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 4, a kilka miesięcy później otrzymało jedyny dodatek fabularny – The Old Hunters.

Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.