News

Battlefield V będzie dramatyczne, ale też śmieszne

Katarzyna Dąbkowska, 09.11.2018 12:16 5

Twórcy gry nie chcą nas ciągle pogrążać w smutku.

Battlefield V zbliża się wielkimi krokami. Produkcja zadebiutuje już za kilka dni, więc twórcy zasypują nas nowymi materiałami. Daniel Berlin potwierdził w wywiadzie, że produkcja będzie serwowała pełną gamę emocji. Będzie mocno dramatycznie, ale również pojawią się zabawne sceny, by te emocje rozładować.

- Był to konflikt, w którym walczyło wielu ludzi. Chcemy opowiedzieć wiarygodną, autentyczną historię w tym sensie. Wiele nauczyliśmy się od Battlefield 1, gdzie mieliśmy dokładnie to samo podejście. W Battlefield 1 w prologu nie było nadziei. To było ponure. To było okropne. Myślę jednak, że gry, jako medium, dotarły do miejsca, w którym możemy pozwolić, aby były poważne, emocjonalne, smutne i tragiczne - ale czasami zabawne. Dlatego mamy taką gamę emocji w Opowiadaniach Wojennych.

Battlefield V zadebiutuje 20 listopada. Produkcja pojawi się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Nie należy się przy tym spodziewać obsuwy. Pierwsze recenzje gry są bardzo dobre.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.