News

Nie tylko Diablo: Immortal - Blizzard szykuje więcej gier na smartfony

Patryk Purczyński, 08.11.2018 18:51 8

Przy ogłuszającym zgiełku krytyki za sprowadzenie legendarnego Diablo do roli gry na telefony, Blizzard zapowiada, że... na tym nie koniec.

Diablo: Immortal nie jest jedyną produkcją na urządzenia przenośne, nad którą obecnie pracuje Blizzard. - Jeśli chodzi o podejście firmy do grania mobilnego, wielu z nas na przestrzeni ostatnich lat porzuciło granie na platformach stacjonarnych na rzecz urządzeń przenośnych. Wielu z naszych najlepszych developerów pracuje teraz nad tytułami mobilnymi związanymi z wszystkimi naszymi markami - mówi Allen Adham, producent wykonawczy Diablo: Immortal.

- Niektóre z nich, jak w przypadku Diablo: Immortal, powstają we współpracy z firmami zewnętrznymi. Wiele z nich to jednak nasze własne dzieła. Więcej informacji na ich temat będziemy mieli do przekazania w przyszłości. Powiem jedynie, że obecnie w Blizzardziej powstaje więcej nowych produktów niż kiedykolwiek w naszej historii. Nasza przyszłość maluje się w bardzo jasnych barwach - dodaje Adham.

Mimo tych słów pamiętać należy, że gracze nie przyjęli dobrze zapowiedzi Diablo: Immortal na smartfony. W swoim felietonie Kamil Ostrowski zastanawia się, krytyka fanów jest słuszna.

najnowsze