News

Blizzard zarzeka się, że ma wiele innych projektów z uniwersum Diablo w planach

Katarzyna Dąbkowska, 04.11.2018 00:46 24

Graczom wybitnie nie przypadło do gustu Diablo Immortal.

Diablo Immortal zostało zapowiedziane podczas tegorocznej edycji BlizzConu. Produkcja nie zyskała wielu dobrych komentarzy. Graczom nie spodobał się pomysł wydawania Diablo na smartfony. Czekali za to na coś poważniejszego, jak nowa gra z serii na PC czy konsole.

Już mówiliśmy, że mamy wiele zespołów pracujących nad Diablo zajmujących się wieloma projektami z tym związanymi i jest to prawda, nawet po wydaniu Diablo III na Nintendo Switch i ogłoszeniu Diablo Immortal. Wciąż mamy wiele zespołów pracujących nad wieloma niezapowiedzianymi projektami w uniwersum Diablo. Jest to dla nas wyjątkowa marka. I zawsze tak będzie. Kochamy to. Mamy nadzieję, że nasi fani zrozumieją, co mówimy, kiedy to mówimy.

Świat ewoluuje zarówno geograficznie, jak i demograficznie. Dla wielu młodych ludzi to smartfony są głównymi urządzeniami do gier. Na całym świecie w wielu regionach jest to główny sprzęt do grania, więc dostarczenie gier na te platformy zawsze było naszym pragnieniem.

Zdecydowanie czujemy, że granie jest wiarą i zdecydowanie cenimy naszych fanów. Czujemy, że pasjonują się tą serią... i wkładają w to swoje serce tak samo jak my wkładamy w to nasze serce. Mamy nadzieję, że gdy zobaczą możliwości tej gry, więcej rozgrywki, ujrzą też, że jest w niej sporo pasji.

Diablo Immortal pojawi się w przyszłym roku. Będziemy w nią mogli zagrać na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem. Gra będzie dostępna w modelu free2play.

najnowsze