News

Red Dead Redemption 2 na PC być może w 2019 roku

Katarzyna Dąbkowska, 20.10.2018 12:31 3

Jeden ze sklepów podał przybliżoną datę premiery.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Gra będzie jednak dostępna wyłącznie na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Choć gracze prosili również o edycję pecetową, to Rockstar wciąż milczy na ten temat. Pojawiło się już jednak wiele plotek odnośnie RDR2 na PC, a teraz jeden z zagranicznych sklepów dolał oliwy do ognia.

Holenderski sklep TechTastic założył kartę dla pecetowej wersji Red Dead Redemption 2. Co więcej, istniała także możliwość zamówienia przedpremierowego gry. Data jej premiery została wyznaczona na 31 grudnia 2019 roku. Jeśli faktycznie produkcja miałaby się pojawić na sklepowych półkach, pewnie nie byłoby to właśnie tego dnia, ale sklep może tym samym sugerować, że premiera pecetowej edycji może się odbyć w przyszłym roku.

Choć Rockstar nic jeszcze oficjalnie nie potwierdziło, to pecetowa premiera jest niewykluczona. Tak przynajmniej było w przypadku GTA V. Najpierw gra pojawiła się na konsolach, a dopiero później trafiła na PC. Być może tak będzie i w tym wypadku. Z drugiej strony pierwsze Red Dead Redemption nie trafiło na PC.

najnowsze