Informacje

Call of Duty: Black Ops IV - pół miliarda dolarów w trzy dni

...

Kiedy na rynku pojawia się nowa odsłona Call of Duty, Activision zwykło spodziewać się ogromnego przypływu gotówki. Taki zapewniło Black Ops IV.

Call of Duty: Black Ops IV - pół miliarda dolarów w trzy dni - obrazek 1

Weekend otwarcia był bardzo pomyślny dla Call of Duty: Black Ops IV. Gra sprzedała się na tyle dobrze, że w zaledwie trzy dni zarobiła dla swojego wydawcy 500 mln dolarów. - Black Ops IV ma za sobą rewelacyjny start - przyznaje Rob Kostich, wiceprezes wykonawczy i menedżer generalny Call of Duty. Gra zanotowała lepszy start od ubiegłorocznej odsłony serii, Call of Duty: WWII i swojej bezpośredniej poprzedniczki, Black Ops III.

- Liczba graczy i rozegranych przez nich godzin rosną z roku na rok. Nasza oglądalność na Twitchu wyznaczyła nowe standardy i pokazuje, jak dobrze się gra i ogląda tryb Blackout. Weekendowe rezultaty po raz kolejny sytuują Call of Duty w ścisłej czołówce przemysłu rozrywkowego. Nasza sprzedaż cyfrowa była rekordowa na wszystkich platformach, a ogólna wydajność jest bardzo wysoka. Jesteśmy naprawdę podekscytowani pędem, jaki osiągnęło Black Ops IV. Więcej rzeczy nadejdzie, my dopiero zaczynamy - dodaje Kostich.

Nie jest to zresztą pierwszy raz kiedy słyszymy o świetnych wynikach Black Ops IV. Zachęcamy również do sprawdzenia, jak produkcja studia Treyarch wypadła w naszej recenzji.

Call of Duty: Black Ops IV - pół miliarda dolarów w trzy dni - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?