News

Disgaea 5 Complete z oficjalną datą premiery na PC

LM, 16.10.2018 11:25 0

Tytuł powinien pojawić się na platformie Steam w przyszłym tygodniu.

Firma NIS America poinformowała za pośrednictwem Twittera, że pecetowy port wydanej w 2015 roku gry Disgaea 5 zadebiutuje na platformie Steam dokładnie 22 października. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że miłośnicy serii mogą sięgnąć po wersję demonstracyjną tytułu, aczkolwiek nie jest ona dostępna bezpośrednio z poziomu aplikacji Steam – o kod na wersję demo Disgaea 5 Complete mogą ubiegać się gracze, którzy utworzą darmowe konto na witrynie dedykowanej gamingowej marce firmy Dell – Alienware Arena. Jeśli zależy Wam na wcześniejszym przetestowaniu gry, to możecie zgłosić się po klucz do wersji demonstracyjnej, ale trudno powiedzieć, czy te trafią do wszystkich zainteresowanych.

Disgaea 5 Complete to strategia z elementami RPG-a dostępna na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premierę pecetowe portu kilkukrotnie przesuwano z uwagi na rozmaite okoliczności, więc pozostaje mieć nadzieję, że tym razem pakiet trafi na Steam bez dodatkowych komplikacji.

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!