Informacje

Halls of Horror od polskiego studia iFun4All zadebiutuje na platformie Mixer w przyszłym tygodniu

... Małgorzata Trzyna

Gra będzie dostępna bezpłatnie na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach Xbox One oraz przez przeglądarki internetowe.

Halls of Horror od polskiego studia iFun4All zadebiutuje na platformie Mixer w przyszłym tygodniu - obrazek 1

iFun4All, niezależny producent gier wideo, ogłosił, że już 15 października na platformie Mixer zadebiutuje kolejny tytuł studia: eksploracyjna gra wieloosobowa Halls of Horror. Wraz z innymi użytkownikami Mixera głosujemy na akcje naszej postaci. Przeniesiemy się w niej do wnętrza zamkniętego domostwa, zbudowanego przez szalonego Mistrza Ceremonii, gdzie weźmiemy udział w śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniu, a nagrodą za ukończenie gry jest ocalenie własnego życia. Walka będzie trwać do ostatniego żywego. Celem jest znalezienie klucza, wyjścia oraz uniknięcie przerażającego mordercy. Kto poniesie porażkę, a komu uda się uciec?

Halls of Horror będzie dostępne bezpłatnie na PC, urządzeniach mobilnych i konsoli Xbox One oraz przez przeglądarki internetowe na stronie mixer.com/hallsofhorror. Subskrybenci gry będą mieli możliwość dobrowolnego dokonywania płatności.

iFun4All ma już na swym koncie Red Game Without a Great Name, Green Game: Timeswapper i Serial Cleaner, obecnie pracuje także nad Far Peak oraz Ritual.

Halls of Horror od polskiego studia iFun4All zadebiutuje na platformie Mixer w przyszłym tygodniu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?