News

Halls of Horror od polskiego studia iFun4All zadebiutuje na platformie Mixer w przyszłym tygodniu

Małgorzata Trzyna, 11.10.2018 13:06 0

Gra będzie dostępna bezpłatnie na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach Xbox One oraz przez przeglądarki internetowe.

iFun4All, niezależny producent gier wideo, ogłosił, że już 15 października na platformie Mixer zadebiutuje kolejny tytuł studia: eksploracyjna gra wieloosobowa Halls of Horror. Wraz z innymi użytkownikami Mixera głosujemy na akcje naszej postaci. Przeniesiemy się w niej do wnętrza zamkniętego domostwa, zbudowanego przez szalonego Mistrza Ceremonii, gdzie weźmiemy udział w śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniu, a nagrodą za ukończenie gry jest ocalenie własnego życia. Walka będzie trwać do ostatniego żywego. Celem jest znalezienie klucza, wyjścia oraz uniknięcie przerażającego mordercy. Kto poniesie porażkę, a komu uda się uciec?

Halls of Horror będzie dostępne bezpłatnie na PC, urządzeniach mobilnych i konsoli Xbox One oraz przez przeglądarki internetowe na stronie mixer.com/hallsofhorror. Subskrybenci gry będą mieli możliwość dobrowolnego dokonywania płatności.

iFun4All ma już na swym koncie Red Game Without a Great Name, Green Game: Timeswapper i Serial Cleaner, obecnie pracuje także nad Far Peak oraz Ritual.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.