News

Call of Duty: Black Ops IV bardziej wyczekiwane od Red Dead Redemption 2

Patryk Purczyński, 11.10.2018 19:15 7

Konsumenci w badaniu firmy Nielsen wskazali najbardziej wyczekiwane gry tej jesieni. Jedynego zaskoczenia można szukać na samym szczycie.

Call of Duty: Black Ops IV jest najbardziej wyczekiwaną grą tegorocznego sezonu przedświątecznego - wynika z badania przeprowadzonego przez firmę Nielsen. W ankiecie, w której wzięło udział 6 tys. respondentów, strzelanka studia Treyarch uzyskała niemal maksymalny wynik punktowy - 99. Tuż za nią uplasowało się Red Dead Redemption 2. Biorąc pod uwagę, że seria CoD jakby nieco ostatnimi czasy przyhamowała, a gry Rockstara niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, być może należałoby to uznać za niewielkie zaskoczenie.

Różnica między obydwoma tytułami jest jednak marginalna, a po piętach depczą im jeszcze Battlefield V, Fallout 76 i Assassin's Creed: Odyssey. Tylko te pięć pozycji w gronie tytułów multiplatformowych uzyskało wynik powyżej 90 punktów. Jeśli natomiast chodzi o gry na wyłączność jednej platformy, absolutnym faworytem posiadaczy PS4 okazał się Spider-Man, który jako jedyny w całym badaniu uzyskał maksymalny rezultat 100 punktów.

Szczegółowe wynik prezentuje poniższa infografika.

najnowsze