Felieton

Call of Duty: Black Ops 4 na nowych zwiastunach

LM, 11 października 2018 11:15 0

Na dzień przed premierą tytułu Activision po raz kolejny zaprezentowało tryby Battle Royale i Zombie.

Już jutro na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji zadebiutuje najnowsza odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek Call of Duty. Od dłuższego czasu wiemy, że Black Ops IIII będzie pierwszym tytułem z serii, który nie zaoferuje graczom znanej z poprzednich części kampanii fabularnej.

O tym, jak dalece wpłynie to na odbiór tytułu, przekonamy się, gdy w sieci pojawią się pierwsze recenzje, a tymczasem Activision opublikowało najnowsze materiały promocyjne poświęcone debiutującemu w serii trybowi Battle Royale "Blackout" oraz doskonale znanemu fanom cyklu kooperacyjnego trybu z zombie w roli głównej. Obok nich tytuł zaoferuje standardowy moduł sieciowej rywalizacji.

Call of Duty: Black Ops IIII zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Za produkcję gry odpowiada studio Treyarch, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Activison, Black Ops IIII ma być rozwijane mniejszymi, ale częściej pojawiającymi się aktualizacjami, których zawartość przez pierwszy tydzień będzie zarezerwowana jedynie dla użytkowników konsol Sony.

Control, The Outer Worlds i gry Quantic Dreams - Epic Games ujawniło listę nadchodzących tytułów, które ominą Steam
Call of Duty: Black Ops 4 – nowa mapa trybu zombie Ancient Evil z datą premiery
najnowsze