News

Call of Duty: Black Ops 4 na nowych zwiastunach

LM, 11.10.2018 11:15 0

Na dzień przed premierą tytułu Activision po raz kolejny zaprezentowało tryby Battle Royale i Zombie.

Już jutro na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji zadebiutuje najnowsza odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek Call of Duty. Od dłuższego czasu wiemy, że Black Ops IIII będzie pierwszym tytułem z serii, który nie zaoferuje graczom znanej z poprzednich części kampanii fabularnej.

O tym, jak dalece wpłynie to na odbiór tytułu, przekonamy się, gdy w sieci pojawią się pierwsze recenzje, a tymczasem Activision opublikowało najnowsze materiały promocyjne poświęcone debiutującemu w serii trybowi Battle Royale "Blackout" oraz doskonale znanemu fanom cyklu kooperacyjnego trybu z zombie w roli głównej. Obok nich tytuł zaoferuje standardowy moduł sieciowej rywalizacji.

Call of Duty: Black Ops IIII zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Za produkcję gry odpowiada studio Treyarch, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Activison, Black Ops IIII ma być rozwijane mniejszymi, ale częściej pojawiającymi się aktualizacjami, których zawartość przez pierwszy tydzień będzie zarezerwowana jedynie dla użytkowników konsol Sony.

najnowsze