Felieton

Call of Duty: Black Ops 4 na nowych zwiastunach

LM, 11 października 2018 11:15 0

Na dzień przed premierą tytułu Activision po raz kolejny zaprezentowało tryby Battle Royale i Zombie.

Już jutro na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji zadebiutuje najnowsza odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek Call of Duty. Od dłuższego czasu wiemy, że Black Ops IIII będzie pierwszym tytułem z serii, który nie zaoferuje graczom znanej z poprzednich części kampanii fabularnej.

O tym, jak dalece wpłynie to na odbiór tytułu, przekonamy się, gdy w sieci pojawią się pierwsze recenzje, a tymczasem Activision opublikowało najnowsze materiały promocyjne poświęcone debiutującemu w serii trybowi Battle Royale "Blackout" oraz doskonale znanemu fanom cyklu kooperacyjnego trybu z zombie w roli głównej. Obok nich tytuł zaoferuje standardowy moduł sieciowej rywalizacji.

Call of Duty: Black Ops IIII zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Za produkcję gry odpowiada studio Treyarch, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Activison, Black Ops IIII ma być rozwijane mniejszymi, ale częściej pojawiającymi się aktualizacjami, których zawartość przez pierwszy tydzień będzie zarezerwowana jedynie dla użytkowników konsol Sony.

Gigabyte wprowadza do oferty nową płytę główną z blokiem chłodzenia cieczą - Z390 Aorus Xtreme Waterforce
Nowa obudowa Mid Tower z przeszklonym panelem w ofercie Thermaltake – View 23 Tempered Glass ARGB
Left Alive - nowy trailer z fragmentami rozgrywki, czyli rozwałka w ogarniętym wojną mieście
God Eater 3 - fabularny trailer pokazuje przygotowania do walk z potwornymi Aragami
najnowsze