News

Strange Brigade otrzymało DLC Thrice Damned: Isle of the Dead

LM, 10.10.2018 19:45 0

Jednocześnie na PC i konsolach udostępniono American Aviatrix Character Expansion Pack.

Studio Rebellion udostępniło zapowiedziane wcześniej pakiety DLC do wydanej w sierpniu tego roku na PC i konsolach ósmej generacji strzelaniny Strange Brigade. Na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych pojawiło się DLC Thrice Damned: Isle of the Dead, czyli osadzona na jednej z wysp Morza Śródziemnego misja dostępna dla rozgrywki solowej i trybu kooperacji.

Jednocześnie do sprzedaży trafiło DLC American Aviatrix Character Expansion Pack oferujące nową grywalną postać Tessie Caldwell, a wraz z nią amulet Infernal Firestorm, pistolet Hyde & Sons Compact, SMG Colbeck Wildfire i oraz nowe akcesorium – Glacier Bomb. Omówione tutaj pakiety wchodzą w skład przepustki sezonowej do Strange Brigade, ale mogą być też zakupione oddzielnie.

Strange Brigade to trzecioosobowa strzelanina osadzona w realiach alternatywnej wersji lat 30. XX wieku. W toku rozgrywki wcielamy się w jednego ze śmiałków, którzy udają się do nieznanych zakątków Imperium Brytyjskiego, w których muszą stawić czoła przeróżnym monstrom przywołanym do życia przez egipską królową Seteki. Tytuł kładzie duży nacisk na kooperację, ale możliwa jest również zabawa w pojedynkę.

najnowsze