News

Mark of the Ninja: Remastered z datą premiery i nowym zwiastunem

LM, 26.09.2018 00:28 4

Odświeżona wersja platformówki ukaże się za dwa tygodnie na najważniejszych platformach sprzętowych.

Podczas marcowej prezentacji Nindies Showcase Spring 2018 zapowiedziano zremasterowaną wersję wydanej w 2012 roku platformówki Mark of the Ninja, która obok komputerów osobistych i konsol stacjonarnych ma zadebiutować także na Nintendo Switch. Od tamtej pory sprawa nieco przycichła i jeśli zaczęliście zastanawiać się, co stało się z Mark of the Ninja: Remastered, to mamy dla Was dobre wieści.

Firma Nintendo opublikowała najnowszy zwiastun odświeżonej wersji gry, jednocześnie ujawniając, że ta ukaże się na hybrydowej konsoli dokładnie 9 października. Krótko po tym odpowiedzialne za produkcję tytułu studio Klei Entertainment poinformowało na Twitterze, że remaster zadebiutuje równocześnie na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Koniecznie rzućcie okiem na wspomniany już zwiastun, na którym zaprezentowano odświeżoną oprawę wizualną, usprawnione animacje oraz ulepszoną ścieżkę audio ze wsparciem dla sześciokanałowego dźwięku przestrzennego (5:1). Warto zaznaczyć, że podstawowe wydanie Mark of the Ninja: Remastered zaoferuje wszystkie dodatki wprowadzone do oryginału w wersji Special Edition.

najnowsze