News

Diablo jednak z własnym serialem w serwisie Netflix

Katarzyna Dąbkowska, 23.09.2018 12:45 3

Tak przynajmniej twierdzi Andrew Cosby, który ma się podobno zajmować projektem.

Nie tak dawno pisaliśmy, że szykuje się nam serial oparty na serii Diablo. Były to jedynie plotki rozsiana przez serwis Revenge of the Fans. Jak się okazuje, w plotce tej może być wiele prawdy. Potwierdził to sam Andrew Cosby, który, jak twierdził wspomniany serwis, miał zajmować się właśnie tym projektem.

Andrew Cosby chyba zbyt szybko poinformował o planach na swoim twitterowym koncie. Jak napisał, potwierdza, że jest aktualnie w trakcie finalnych rozmów z firmą Netflix oraz z Activision. To on miałby być showrunnerem produkcji, czyli miałby w sumie odpowiadać zarówno za scenariusz, jak i inne aspekty projektu. Wpis bardzo szybko zniknął z jego kanału, jednak internet nie zapomina i szybko wyłapał nowość.

Cosby pisał jednak, że to „finalne” rozmowy. Być może Netflix czy Activision mogą się jeszcze wycofać z tych planów. Wpis Cosby'ego zdecydowanie nie pomógł. Sam Cosby nie jest jednak laikiem w tego typu produkcjach. Zajmował się między innymi takimi projektami jak Eureka czy Hellboy.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.