Brama - trzeci tom serii Projekt Rho pióra Richarda Phillipsa trafi na półki księgarń 28 września

gram.pl
2018/09/21 13:14
0
0

Wkrótce zadebiutuje ostatnia część trylogii, którą objęliśmy patronatem medialnym.

Brama - trzeci tom serii Projekt Rho pióra Richarda Phillipsa trafi na półki księgarń 28 września

Jak dotąd ukazały się dwa tomy serii Projekt Rho pióra Richarda Phillipsa: Drugi Okręt (sierpień 2017) oraz Remedium (kwiecień 2018). Na ostatni tom trylogii o tytule Brama nie będziemy musieli długo czekać, trafi on na półki księgarń już 28 września dzięki wydawnictwu Fabryka Słów. Już za tydzień poznamy wybuchowe zakończenie wciągającej historii, o której będziemy pamiętać jeszcze długo po zakończeniu lektury.

Czołowy naukowiec z Projektu Rho, profesor Donald Stephenson, został uwięziony za zbrodnie przeciwko ludzkości. Świat odetchnął z ulgą, mając nadzieję, że zagrożenie wywołane przez technologię obcych wreszcie zostało zażegnane.

Świat się myli.

GramTV przedstawia:

W Szwajcarii uczeni pracujący nad Wielkim Zderzaczem Hadronów odkrywają anomalię, która może zniszczyć Ziemię, a powstrzymać ją można wyłącznie dzięki technologii z Projektu Rho. W zamian za całkowite ułaskawienie profesor Stephenson zgadza się pomóc w opanowaniu zagrożenia. Za jego obietnicą kryje się jednak spisek obcych, w wyniku którego Okręt Rho trafił na naszą planetę.

Heather, Mark i Jennifer muszą przeniknąć do nowego projektu Stephensona i powstrzymać go za wszelką cenę.

Rozpoczęła się ostateczna bitwa i tym razem ludzkość nie może sobie pozwolić na porażkę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!