Remedium - druga powieść z serii Projekt Rho pióra Richarda Phillipsa wkrótce w księgarniach

gram.pl
2018/03/29 16:07
0
0

Pierwsza książka z serii - "Drugi Okręt" - debiutowała w sierpniu 2017, a już 13 kwietnia poznamy dalszy ciąg historii.

Remedium - druga powieść z serii Projekt Rho pióra Richarda Phillipsa wkrótce w księgarniach

Powieść Drugi Okręt ukazała się latem 2017. Richard Phillips zabrał czytelników do świata, w którym okręt kosmiczny obcych spadł z nieba nad Nowym Meksykiem w 1948 roku. Amerykański rząd przeznaczył na badania miliardy dolarów. Tymczasem trójka nastolatków odnalazła jeszcze jeden okręt i po jego dotknięciu odkryła całą prawdę o Projekcie Rho. Już 13 kwietnia 2018 poznamy dalszy ciąg historii - w tym właśnie dniu dzięki wydawnictwu Fabryka Słów na półki księgarń trafi Remedium, druga część trylogii. A oto jej krótki opis:

Dyrektor NSA Jonathan Riles nie zdołał powstrzymać infiltracji amerykańskiego rządu przez Projekt Rho. Teraz kierujący Projektem Donald Stephenson zalewa świat serum zawierającym nanoboty obcych i udającym cudowne lekarstwo. Nikt nie jest w stanie długo sprzeciwiać się bezwzględnemu naukowcowi – skrytobójca znany jako El Chupacvabra systematycznie eliminuje wszelką opozycję.

GramTV przedstawia:

Na szczycie jego listy znajduje się trójka nastolatków, która ujawniła złowrogie plany Projektu Rho. W ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy życie tych młodych ludzi wywraca się do góry nogami i lądują w dziwnej, nowej rzeczywistości, w której ludzkie DNA mutuje w alarmującym tempie. Pragną zrozumieć, czym się stają, a jednocześnie są zmuszeni uciekać, by ratować życie. To właśnie oni wraz z sojusznikami muszą powstrzymać Projekt, zanim ten nieodwracalnie przekształci naturę człowieka.

Richard Phillips urodził się w 1956 w Roswell w stanie Nowy Meksyk. W 1979 ukończył Akademię Wojskową Stanów Zjednoczonych w West Point oraz szkolenie na komandosa. W podyplomowej szkole marynarki zrobił magisterium z nauk fizycznych, pracę zaliczeniową napisał w laboratorium naukowym Los Alamos. Przepracował trzy lata jako asystent w instytucie badawczym Lawrence Livermore, a następnie wrócił do wojska, by zaliczyć pozostały okres służby. Obecnie mieszka w Phoenix w stanie Arizona wraz z żoną Carol i tworzy oprogramowanie symulacyjne dla amerykańskiego wojska, w wolnych chwilach pisząc science-fiction.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!