News

Take-Two: Red Dead Redemption 2 na nowo zdefiniuje branżę

Patryk Purczyński, 20.09.2018 19:59 1

Wydawca Red Dead Redemption 2 podgrzewa atmosferę przed premierą gry - jakby dotychczasowe oczekiwania nie były dostatecznie rozbudzone...

"Kolejny kreatywny kamień milowy Rockstara" - tak Red Dead Redemption 2 na ostatnim spotkaniu z inwestorami określił Strauss Zelnick, dyrektor wykonawczy Take-Two. To tylko jeden z soczystych komplementów, jakie padły z ust szefa firmy wydawniczej pod adresem wspomnianego westernu. Zapewnił on, że gra na nowo zdefiniuje cały przemysł interaktywnej rozrywki i pochłonie odbiorców z całego świata.

- Red Dead Redemption 2 jest pierwszym tytułem Rockstara tworzonym od podstaw na obecną generację konsol - przypomniał Zelnick. - Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani nadchodzącą premierą Red Dead Redemption 2, które jest gotowe na stanie się kolejnym wielkim wydarzeniem w branży rozrywkowej - dodał.

Szef Take-Two nie poparł swoich odważnych tez żadnymi argumentami, ale przedsmak tego, co Rockstar zaserwował w Red Dead Redemption 2 zapewnił gameplay z ubiegłego miesiąca. Istotnym elementem gry może okazać się nowo ogłoszony tryb sieciowy, Red Dead Online. Premiera tytułu zaplanowana jest na 26 października na XOne i PS4.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.