News

Shadow of the Tomb Raider otrzymało pierwszą aktualizację na PC

LM, 14.09.2018 19:15 7

Wsparcie dla kontrolera Steam i kilka pomniejszych poprawek w działaniu pecetowej wersji.

Dziś na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji zadebiutowała najnowsza odsłona serii przygód najpopularniejszej pani archeolog w dziejach wirtualnej rozrywki – gra Shadow of the Tomb Raider. Premierowa wersja gry trafiła do tłoczni jeszcze w lipcu, ale oczywiście nie oznaczało to końca prac nad grą dla deweloperów ze studia Nixxes Software. Wraz z grą na serwery platformy Steam trafiła pierwsza aktualizacja pecetowego buildu, w której znalazło się kilka poprawek dla błędów wychwyconych po zgraniu złotej płyty.

Na liście zmian znajdziemy usprawnienia dla zaimplementowanego do gry trybu fotograficznego, poprawki dla błędów w wyświetlaniu tekstur czy podniesienie ogólnej stabilności i wydajności działania aplikacji. Jednocześnie gra otrzymała wsparcie dla kontrolerów Steam, które powinno komunikować się z ustawieniami sterowania w grze.

Shadow of the Tomb Raider dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Jeśli zastanawiacie się, czy warto sięgnąć po najnowszą część przygód Lary Croft, to w podjęciu decyzji z pewnością pomoże przygotowana przez Adama recenzja gry.

najnowsze