News

Insurgency: Sandstorm opóźnione

Katarzyna Dąbkowska, 12.09.2018 09:44 0

Produkcja pojawi się dopiero w grudniu.

Jeśli z niecierpliwością wyczekiwaliście debiutu Insurgency: Sandstorm, to nie mamy dla was najlepszych wieści. Focus Interactive na kilka dni przed planowanym debiutem tego tytułu postanowiło zakomunikować, że gra nie pojawi się w wyznaczonym terminie. Pierwotnie produkcja miała być dostępna od 18 września. Ostatecznie zobaczymy ją dopiero w grudniu.

W oficjalnym oświadczeniu twórcy gry piszą, że Insurgency: Sandstorm zebrało wiele pozytywnych opinii na temat rozgrywki z trwających testów beta. Pojawiło się jednak kilka kłopotów technicznych, które spowodowały, że studio odpowiedzialne za produkcję zdecydowało o przesunięciu daty. Chcą dopracować wszystkie elementy gry.

Jeśli chcecie zagrać w Insurgency: Sandstorm wcześniej, możecie zamówić grę przedpremierowo. W ten sposób uzyskacie dostęp do wspomnianych testów beta gry. Produkcja ma zadebiutować również na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, jednak data premiery dla tych wersji nie jest jeszcze znana. Wiadomo już jednak, że produkcja pojawi się na tych urządzeniach dopiero w przyszłym roku.

najnowsze