Twórcy Star Wars: The Old Republic ujawnili plany na rozwój gry

LM
2018/09/10 08:01
0
0

W grze pojawi się m.in. nowy wątek fabularny, tryb sieciowy, areny do eksploracji oraz masa usprawnień dla systemu gildii.

Dobra wiadomość dla fanów popularnego MMORPG osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen – Star Wars: The Old Republic. Odpowiedzialne za rozwój gry studio BioWare opublikowało najnowszy wpis na oficjalnej stronie projektu, w którym ujawnia swoje plany na zbliżającą się jesień. Masa nowinek pojawi się w grze za sprawą aktualizacji opatrzonej numerem 5.10 – Jedi under Siege – i chociaż nie wskazano jeszcze zbyt wielu konkretów ani dokładnej daty premiery łatki, to nadchodząca zawartość zapowiada się obiecująco.

Twórcy Star Wars: The Old Republic ujawnili plany na rozwój gry

Star Wars: The Old Republic w wersji 5.10 otrzyma nowy wątek fabularny odwołujący się do niekończącego się konfliktu pomiędzy Republiką Jedi a Imperium Sithów. Ten przeniesie nas na zupełnie nową planetę, na której czeka nas masa zadań, a obok nich pojawi się szereg postaci doskonale znanych fanom uniwersum. Obok tego twórcy szykują nowy tryb rozgrywki dedykowany wszystkim, którzy poszukują wyzwań – nowy moduł zaoferuje najtrudniejsze jak dotąd starcia z bossami, w których nawet najdrobniejsze potknięcie może zakończyć się dla nas całkowitą porażką. Dodatkowo w grze pojawi się kolejny, piąty poziom wyposażenia, a związane z nim przedmioty będziemy mogli stworzyć wyłącznie z pomocą zdobytych schematów. Jednocześnie sporo nowinek pojawi się w systemie gildii – te będą związane zarówno z jej personalizacją (heraldyka, system progresji, starcia PvP pomiędzy gildiami), jak i zarządzaniem. Więcej szczegółów związanych z omawianą aktualizacją znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Przy okazji twórcy zapowiedzieli, że mają jeszcze masę pomysłów na rozwój gry i zamierzają wdrożyć je w nadchodzącym, 2019 roku, więc fani tytułu na pewno nie będą się nudzić. Najpóźniej z końcem sierpnia na oficjalnych serwerach pojawi się zawartość związana z dostępna obecnie na PTR aktualizacją 5.9.3 Fame and Fortune.

Star Wars: The Old Republic zadebiutowało 20 grudnia 2011 roku i jest dostępne wyłącznie na PC. Od listopada 2012 roku tytuł przeszedł na model biznesowy free-to-play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!