News

Enderal – modyfikacja do Skyrima ukaże się na Steam jako samodzielny produkt

LM, 10.09.2018 08:30 2

Wszystko dla wygody graczy.

Grupa modderów znana jako SureAI poinformowała, że jeszcze w tym roku, jej najnowsza modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim — Enderal: The Shards of Order doczeka się samodzielnego wydania na platformie firmy Valve. Tym samym gracze zainteresowani bez wątpienia jedną na najlepszych i najambitniejszych modyfikacji do serii The Elder Scrolls będą mogli zagrać w nią bez konieczności zamiany plików gry czy zachowując zapisy stanu gry z oryginału.

Mod Enderal wraz z DLC Forgotten Stories będzie dostępny bezpłatnie, ale do jego uruchomienia niezbędne będzie zainstalowanie Skyrima z poziomu Steam. Mod skorzysta z silnika gry, ale postępy w modyfikacji będziemy zapisywać w odrębnym folderze, więc w każdym momencie bez wysiłku będziemy mogli powrócić do wątków wykreowanych przez Bethesdę. Co ważne, dzięki omawianym zmianom wszystkie nowinki związane z rozwojem moda Enderal będą teraz automatycznie pobierane przez Steam.

Twórcy moda nie podali jeszcze dokładnej daty premiery samodzielnej wersji Enderal: The Shards of Order, ale gdy ta się pojawi, to z pewnością Was o tym poinformujemy.

najnowsze