11-11: Memories Retold – port na Switch sporym wyzwaniem dla deweloperów

LM
2018/09/10 10:31
0
0

Ale gra pewnie i tak trafi na hybrydową konsolę.

Najnowsza produkcja studia Digixart Entertainment – traktująca o pierwszej wojnie światowej przygodówka 11-11: Memories Retold zadebiutuje 9 listopada na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Czemu wśród dedykowanych platform zabrakło Switcha? Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez George’a Rowesa z Aardman Animation Studio moc obliczeniowa konsoli Nintendo jest za mała w stosunku do wymagań tytułu.

11-11: Memories Retold – port na Switch sporym wyzwaniem dla deweloperów

GramTV przedstawia:

Producent przyznał, że przeniesienie 11-11: Memories Retold na kieszonkową konsolę będzie sporym wyzwaniem pod względem technologicznym i chociaż nie możemy oczekiwać, że port zadebiutuje wraz z pozostałymi wersjami, to być może dołączy do nich później. Oczywiście oficjalnych zapowiedzi tego typu należy spodziewać się ze strony Bandai Namco Entertainment, ale Rowes nie ukrywa, że formuła rozgrywki doskonale koresponduje z warunkami hybrydowej konsoli i sam chętnie zagra w nią na sprzęcie Nintendo.

Sukces komercyjny najnowszej kieszonkowej konsoli firmy z Kioto – Nintedno Switch – nie pozostał bez odzewu ze strony branżowych firm. Duża grupa odbiorców zainteresowanych możliwością gry także poza domowym zaciszem skłoniła twórców, by byli gotowi na zapełnienie rynkowej niszy, a pytania o port na kieszonkową konsolę stały się nieodłącznym elementem każdej większej zapowiedzi.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!